O nás

VODATECH, s.r.o. je výrobní společnost podnikající v oblasti vývoje a výroby zařízení pro čištění průmyslových odpadních vod.

Firma Vodatech byla založena v roce 2002 a za dobu své existence dodala přes 1500 vyrobených zařízení do více než 25 zemí celého světa, především do zemí Evropské unie, východní Evropy, Afriky, Ruska a Jižní Ameriky.

Vyráběná zařízení nacházejí uplatnění při čištění odpadních vod zejména z provozů potravinářského průmyslu, jako jsou jatka, masozávody, mlékárny, drůbežářské závody, pivovary apod., dále v papírenském průmyslu a recyklaci plastů a samozřejmě také na komunálních čistírnách odpadních vod (ČOV).

Flotační jednotky, rotační síta, separátory, chemické jednotky, šnekové lisy, šnekové dopravníky a zahušťovače kalu, šněkové česle, separátory písku, pračky písku, vyplachovací klapky a jiná zařízení vyrobená firmou VODATECH, s.r.o. jsou vysoké kvality, jsou vyrobena z nerezavějící oceli a vyznačují se vysokou spolehlivostí a snadnou obsluhou.

Zařízení lze vyrobit v různých jakostech nerezavějící oceli: AISI 304 (L), AISI 316 (L, Ti), Duplex, s ohledem na charakter odpadních vod a potřeby zákazníka.

Firma Vodatech má své vlastní výrobní a vývojové zázemí. Veškeré poznatky získané v provozu jsou vyhodnocovány pro zdokonalení činnosti a obsluhy. Všechny výrobky jsou před expedicí odzkoušeny a nerezová ocel je mořena a pasivována.

Náš podíl na obnově životního prostředí chápeme jako poslání.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku

Související

Reference

Kontakt